• Prevádzka Školského klubu detí

• Ranný školský klub: 6:45 – 7:45 hod.

Popoludňajší školský klub: 11:30 – 16:15 hod.

Tlačivá:

Prihláška do školského klubu

Tlačivo na splnomocnenie prevziať dieťa

Odhláška zo školského klubu

Oddelenia:

1. oddelenie (1.ročník): vychovávateľka:: Bc. Gabriela Dekanová

2. oddelenie (2. ročník): vychovávateľka: Ing. Romana Hirmajerová

3. oddelenie (3. ročník): vychovávateľka: Zuzana Moncmanová

4.oddelenie (4.ročník):   vychovávateľka: Mgr. Lenka Fagová

Dôležité upozornenie:

Dieťa nebude uvoľnené z ŠKD na základe telefonátu! O uvoľnenie je potrebné požiadať prostredníctvom EduPage alebo zápisom do slovníčka.

• Pokyny k platbe za Školský klub detí

• Podľa zákona č. 245/ 2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov § 114, Obecné zastupiteľstvo obce Hrnčiarovce nad Parnou svojim VZN č. 2/2020 určuje výšku príspevku v školskom klube detí na 10€ za jedného žiaka mesačne.

Mesačný poplatok sa uhrádza vopred do 10. dňa príslušného kalendárneho mesiaca bezhotovostne na účet ZŠ s MŠ Hrnčiarovce n/P.

Číslo účtu: SK32 5600 0000 0011 1460 1001

Variabilný symbol: číslo je vygenerované systémom EduPage

Poznámka k platbe: Meno a priezvisko dieťaťa, ročník

Zákonný zástupca môže uhradiť pobyt v ŠKD za príslušný mesiac alebo niekoľko mesiacov vopred (napr. za september až december, január až jún) alebo na celý školský rok.

V prípade, že je zákonný zástupca poberateľom dávky v hmotnej núdzi, riaditeľ školy na žiadosť zákonného zástupcu detí môže poplatok znížiť, prípadne odpustiť.

Ak zákonný zástupca dieťaťa neuhradí poplatok za aktuálny mesiac, škola si vyhradzuje právo vylúčiť dieťa z ŠKD od prvého dňa nasledujúceho mesiaca.

Tlačivá:

Žiadosť o vrátenie preplatku za Školský klub detí