• Voľné pracovné miesto - vyučujúca matematiky

Základná škola s materskou školou hľadá na obsadenie voľného pracovného miesta v šk. roku 2022/2023 učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou matematika v kombinácii.

Nástupný plat od 1037 eur. Mzda bude vyrátaná po zaradení zamestnanca do platovej triedy, započítaní praxe, kreditového príplatku a príplatku za triednictvo.

Životopis posielajte na riaditel.zshrnciarovce@gmail.com, t. č. +421 905 507 697.

• Pomôžte darovaním 2% z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

na Základnej škole s materskou školou v Hrnčiarovciach nad Parnou sa snažíme prispievať k zmenám, ktoré podporujú a zlepšujú kvalitu vzdelávania našich žiakov. Na tento účel bolo založené naše občianske združenie. Vzdelávanie detí a žiakov môžete podporiť aj Vy svojím príspevkom z daní.

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Získané finančné prostriedky použijeme na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia interiéru a exteriéru školy

Viac informácií

Tlačivo na stiahnutie

Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

• Deň v maskách

Dňa 17.2.2023 /piatok/ sa uskutoční DEŇ V MASKÁCH – stačí, ak do školy prídeš v maske a spoločne si spríjemníme fašiangové obdobie. Tešíme sa na kreatívne masky.

členovia ŽŠR