V mene vedenia školy ďakujem p. V. Bočkovi,  A. Foltýnovi a p. L. Foltýnovej za sponzorské obstaranie materiálu a prácu pri revitalizácii rozbežiska v areáli školského ihriska. Rovnako ďakujem pomocníkom z 9. ročníka. Verím, že aj vďaka vám bude skok do diaľky obľúbenou disciplínou našich žiakov.

• Exkurzia do Trnavy

Dňa 24.05.2022 sme s deťmi 2. ročníka navštívili mesto Trnava. Deti sa dozvedeli, že Trnava sa stala slobodným kráľovským mestom a tieto výsady jej udelil uhorský kráľ Belo IV.

Prezreli sme si Trojičné námestie, mestskú vežu i divadlo J. Palárika. Prechádzka pokračovala cez Bernolákov sad, kde si deti zahrali naháňačku. Prehliadku mesta sme spojili s návštevou Jump Arény. V tomto trampolínovom svete sa deti s radosťou vyskákali a dali si kúpeľ aj v penových kockách.

Návštevu sme ukončili prechádzkou okolo City Arény a Západoslovenského múzea. Exkurzia sa vydarila a deťom sa veľmi páčilo.

• Vyhodnotenie zberu papiera JAR 2022

V druhom polroku šk. roka 2021/2022 sa nám podarilo vyzbierať spolu 4 811 kg papiera.

Poradie najúspešnejších tried:

1. miesto: 3.A - 1 597 kg

2. miesto: 4.A - 506 kg

3. miesto: 1. - 469 kg

Všetkým vám, ktorí ste zber papiera podporili, srdečne ďakujem. Pripomínam, že v našej škole je možné odovzdať na ekologické spracovanie aj použitý kuchynský olej, malé elektrospotrebiče a baterky.

V mene vedenia školy ďakujem žiakom, rodičom, kolegom a priateľom za účasť na Športovom dni. Vďaka atmosfére, ktorú sa nám spoločne podarilo vytvoriť, sme mohli takto príjemne stráviť sobotňajšie popoludnie.

SRDEČNÁ VĎAKA

• Rade rodičov pri Základnej škole s materskou školou v Hrnčiarovciach nad Parnou za zabezpečenie organizácie podujatia a cien pre deti a žiakov,
            • pani uč. Mgr. A. Regendovej za zostavenie zaujímavých disciplín a organizáciu rozhodcov,
            • starším žiakom našej školy za to, že sa ochotne zhostili úlohy rozhodcov,
            • Ele Čontofalskej a p. T. Vnukovi za fotografovanie počas celej akcie,
            • Ľubošovi Škrabákovi za tvorbu plagátu,
            • mojím skvelým kolegyniam za pomoc pri mnohých činnostiach, ktoré súviseli s Dňom športu.