• Zahájenie školského roka 2022/2023

Slávnostné zahájenie školského roka 2022/2023 sa bude konať v pondelok 5.9.2022 od 9:00 do 10:00 hod. v jednotlivých triedach školy. Z priestorových dôvodov prídu žiaci prvého ročníka v sprievode jedného zákonného zástupcu, žiaci ostatných ročníkov absolvujú zahájenie školského roka v triedach bez sprievodu. Od utorka 6.9.2022 sa žiaci všetkých tried začínajú učiť podľa platného rozvrhu zverejneného na stránke školy.

Vážení rodičia, blíži sa začiatok školského roku a potrebujem nastaviť deti, ktoré sa stravujú v programe EduPage. Všetky deti, ktoré sa stravovali v minulom školskom roku budú prihlásené na stravu a tiež nové deti v MŠ a žiaci 1. ročníka. Ak chcete dieťa zo stravy odhlásiť alebo prihlásiť, oznámte mi to najneskôr do 26.08. 2022 na adresu školskej jedálne: jedalen.hrnciarovce@gmail.com

Deti, ktoré majú nedoplatok nebudú prihlásené, až po zaplatení nedoplatku. Zápisný lístok dostanú deti pri nástupe do školy, aby ste ho mohli vypísať.

Ďakujem za pochopenie.

vedúca školskej jedálne