• Jesenný zber odpadového papiera

V týždni od 3.10. do 7.10.2022 v čase od 13:30 do 15:45 hod. sa uskutoční zber odpadového papiera. V stredu (5.10.) bude čas zberu predĺžený do 16:45 hod. Zbierať sa budú noviny, letáky, časopisy a kartón. Kontajnery - zvlášť na papier a zvlášť na kartón -  budú pristavené na školskom parkovisku pred garážou. Ďakujeme za podporu.

Vážení rodičia, každé dieťa, ktoré sa stravuje v školskej jedálni sa musí preukázať pri prevzatí obeda platným čipom.

Ak Vaše dieťa nebude mať od pondelka 12.09.2022 pri sebe čip, nebude mu obed vydaný.

V prípade, že Vaše dieťa stratí čip, nahláste to prosím na adresu ŠJ:  jedalen.hrnciarovce@gmail.com

Ďakujem za pochopenie.

vedúca školskej jedálne

• Oznam

Z dôvodu neukončených prác na obecnom chodníku pred hlavným vstupom do areálu školy bude malá vstupná bránka z ulice Kostolná uzavretá a pre rodičov a žiakov bude umožnený prístup cez veľkú bránu školského parkoviska.  Prosíme preto rodičov aj žiakov o zvýšenú opatrnosť pri vstupe do areálu školy a zároveň žiadame rodičov, aby na školskom parkovisku neparkovali.